O nas

O nas

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem farb, lakierów, impregnatów do stolarki otworowej holenderskiej marki Sigma Coatings. W swojej ofercie posiadamy również przemysłowe powłoki do zabezpieczania mebli oraz kleje.

Dążmy do jak największej satysfakcji klientów poprzez dostarczanie im odpowiednich produktów, technologii oraz doradztwa technicznego podczas wykonywania powłok lakierniczych.

Nasza historia

W 1997 rozpoczęliśmy działalności na rynku powłok przemysłowych do okien i drzwi drewnianych. Od tego czasu sukcesywnie pogłębiamy naszą wiedzę i bazę klientów. We współpracy stawiamy nacisk na szczerość i rzetelność.

Kolejną szeroką gałęzią w której działamy są lakiery poliuretanowe do mebli, schodów, parkietów

W 2020 ruszyliśmy ze sprzedażą internetową. Zaczynając na platformie allegro, następnie wraz ze wzrostem zainteresowania naszym sklepem postanowiliśmy stworzyć własną stronę którą cały czas rozwijamy

W roku 2021 rozszerzyliśmy naszą działalność o branżę motoryzacyjną. Aktualnie oferujemy oleje, dodatki do olejów silnikowych oraz powłoki zabezpieczające podwozie. Asortyment jest stale rozwijany

Strona Koszyka